Movies
Ratings
677
Last HolidayRated ★ 4.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Red OneRated ★ 3.0
Amazon Bow MasterRated ★ 1.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 1.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.0
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 3.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 1.5
Men in Black InternationalRated ★ 2.5
Free GuyRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0
Riley's First Date?Rated ★ 4.0