Titles you rated
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
The Reason I Can't Find My LoveRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Secret DoorRated ★ 4.0
Becoming a BillionaireRated ★ 3.5
SangdoRated ★ 4.0
Man from the EquatorRated ★ 3.5- Invisible ManRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 3.0
Myung Wol the SpyRated ★ 2.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.0
Tale of ArangRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.5- You Are My DestinyRated ★ 2.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 4.5