Movies
Ratings
347
WantedRated ★ 3.5
SaltRated ★ 2.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.5
The Harmonium in My MemoryRated ★ 3.5
DittoRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Three Colors: BlueRated ★ 2.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
HeatRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 3.5
MiseryRated ★ 4.0