Movies
Ratings
40
I Feel PrettyRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
Santa BarbaraRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 5.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
The House BunnyRated ★ 3.5
Freaky FridayRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
Professor Layton and the Eternal DivaRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 5.0
Ender's GameRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 5.0
DivergentRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0