Movies
Ratings
554
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Memoir of a SnailRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0