Series
Ratings
32
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Myung Wol the SpyRated ★ 2.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
- War of MoneyRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5