Titles you rated
- 태어난 김에 음악일주Rated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.5
Zerosum GameRated ★ 3.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Agents of MysteryRated ★ 3.0
더 인플루언서Rated ★ 2.5
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 4.5
The Time HotelRated ★ 2.0- Partner GameRated ★ 1.0
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0- AccompliceRated ★ 3.0
- AccompliceRated ★ 2.5
Money GameRated ★ 3.5
Button GameRated ★ 2.0- UMA GAMERated ★ 1.0
Liar GameRated ★ 1.0