Titles you rated
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0