Series
Ratings
54
The Goddess of FireRated ★ 3.0
Ruby RingRated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
Prime Minister and IRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 2.5
Big ThingRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 3.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 5.0