Titles you rated
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.0
RomaRated ★ 5.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
GlassRated ★ 3.5
Pierrot le FouRated ★ 5.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 2.5
BrightburnRated ★ 2.5
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 2.5
Vivre Sa VieRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Miracle in MilanRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5
The MuleRated ★ 5.0
The RiverRated ★ 4.0
Life is FruityRated ★ 3.0
BumblebeeRated ★ 3.0
First ManRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5