Titles you rated
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
Rough PlayRated ★ 3.5
KikujiroRated ★ 3.5
ShameRated ★ 2.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 2.5
TaxiRated ★ 3.5
2009: Lost MemoriesRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Scary MovieRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.5
GodzillaRated ★ 3.0
While We're YoungRated ★ 2.5