Movies
Ratings
1162
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The TuxedoRated ★ 4.0
Two CopsRated ★ 3.5
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Empire of LustRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
ImmortalsRated ★ 2.5
BabeRated ★ 3.5
The Fourth KindRated ★ 4.0
John CarterRated ★ 4.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 2.5
AlexanderRated ★ 3.5
No Strings AttachedRated ★ 4.0
The Red ShoesRated ★ 2.5