Movies
Ratings
270
Ghost HouseRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
The 6th DayRated ★ 2.5
DerangedRated ★ 1.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5- The WickedRated ★ 2.0
Confession of MurderRated ★ 2.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 2.5
EquilibriumRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 1.5
AssassinationRated ★ 3.5