Titles you rated
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
The EndlessRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 2.5
Mobile Suit Gundam SEED FREEDOMRated ★ 3.5
MEGANRated ★ 4.0
Shadow In The CloudRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 3.5
Shazam!Rated ★ 4.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 2.0
LifeRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.0