Titles you rated
TedRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.5
Our School E.TRated ★ 4.0
Twilight GangstersRated ★ 3.5
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
Get SmartRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.5
17 AgainRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.5
The FlyRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0