Movies
Ratings
735
WhiplashRated ★ 3.5
GagarineRated ★ 3.5
ElvisRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 4.5
SoulRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Death on the NileRated ★ 3.5
RunRated ★ 3.5
SpencerRated ★ 3.5
Love Lies BleedingRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.5
The Dream SongsRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
RRRRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0