Movies
Ratings
112
MarathonRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 1.5
Step UpRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 2.5
The Karate KidRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 2.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 2.5
Evan AlmightyRated ★ 1.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0