Movies
Ratings
280
Ant-ManRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
The ThingRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
BambiRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
HitchRated ★ 2.5
Panic RoomRated ★ 2.5
Blue StreakRated ★ 3.5