Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
Laurence AnywaysRated ★ 3.5
Tale of TalesRated ★ 2.0
ChicagoRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5