Titles you rated
BoyhoodRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
LincolnRated ★ 3.5
MissingRated ★ 1.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 1.0- Skeletons in the ClosetRated ★ 2.5
HappinessRated ★ 2.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0