Titles you rated
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
RipleyRated ★ 4.0- トップをねらえ2!Rated ★ 3.5
- GunbusterRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5
From Five To NineRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
All InRated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Maison IkkokuRated ★ 4.5