Titles you rated
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 3.0
TarzanRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 0.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.5
PunchRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0