Titles you rated
Old Enough! Season 1Rated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
Live Up To Your NameRated ★ 4.5
The Office Blind DateRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Inventing AnnaRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.5
Derry GirlsRated ★ 4.0
Derry GirlsRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
I [Heart] ArloRated ★ 5.0
My Golden KidsRated ★ 5.0