Titles you rated
Black SwanRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 2.5
TakenRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 5.0