Titles you rated
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
A Simple FavorRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.5
WarcraftRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5