Titles you rated
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Perhaps LoveRated ★ 3.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
AnnetteRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 2.5
Daytime Shooting StarRated ★ 3.0
Night TeethRated ★ 2.0
No Time to DieRated ★ 3.5
The Forgotten BattleRated ★ 3.0- Names of RevolutionRated ★ 3.5
The CalmingRated ★ 3.0- The CaveRated ★ 4.0
CandymanRated ★ 1.5
SnowballRated ★ 2.5
Don't Breathe 2Rated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
Palm SpringsRated ★ 2.5
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 3.0
AlonersRated ★ 3.5