Movies
Ratings
342
BabeRated ★ 5.0
PrisonersRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.5
ChronicleRated ★ 4.5
A Letter to MomoRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
BraveRated ★ 3.0
LooperRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5