Titles you rated
TunnelRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 3.5
LiveRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 2.0
RememberRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.5