Movies
Ratings
467
The Man Standing NextRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.0
CloseRated ★ 0.5
The Big ShortRated ★ 3.5
CartRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
RosebudRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.0
True StoryRated ★ 3.5
LionRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5