Titles you rated
MasqueradeRated ★ 5.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 1.0
Green BookRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0