Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.0
The Avian KindRated ★ 2.0
MortdecaiRated ★ 0.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.0
Van Gogh: Painted with WordsRated ★ 3.0
Adaptation.Rated ★ 3.5
I Killed My MotherRated ★ 3.5
After LifeRated ★ 3.5
Princes and PrincessesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 3.5
Samurai CatRated ★ 3.0
Young & BeautifulRated ★ 3.5
The Angels ShareRated ★ 3.5
I'm HereRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 3.5
Nineteen Eighty-FourRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0