Titles you rated
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 4.5
Bunny DropRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 4.5
CloserRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0