Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.0
My New Boss Is GoofyRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
QueenmakerRated ★ 2.5
Reborn RichRated ★ 4.0
The PalaceRated ★ 3.0
King of DesertRated ★ 3.5
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 4.0
One Ordinary DayRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
One and OnlyRated ★ 4.0