Titles you rated
MinariRated ★ 2.5
The Great WallRated ★ 3.0
Uncut GemsRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0
Body of LiesRated ★ 2.0
HereditaryRated ★ 3.5
The Space Between UsRated ★ 3.5
First ManRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5
Mother!Rated ★ 2.5
Midnight Diner 2Rated ★ 4.0
PolarRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
A Man and a WomanRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Wood Job!Rated ★ 4.0