Movies
Ratings
350
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.5
SolaninRated ★ 4.5
Sex and the City 2Rated ★ 3.5
SwiriRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 5.0
BabeRated ★ 2.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 0.5
My Wedding CampaignRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.5
HairsprayRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.5
DreamRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5