Movies
Ratings
114
Battlefield HeroesRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
Marrying the MafiaRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.0