Movies
Ratings
816
VolcanoRated ★ 2.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 2.5
Bloody TieRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 2.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
The Bacchus LadyRated ★ 3.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 2.5
The FounderRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Believer: extended cutRated ★ 3.0
Licorice PizzaRated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 2.5
ScarfaceRated ★ 0.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5