Titles you rated
CocoRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 2.5
Digimon Adventure Tri. - Chapter 2: DeterminationRated ★ 1.5
I've Always Liked YouRated ★ 3.0
Beyond the Boundary: I'll Be Here - FutureRated ★ 4.5- LadybugRated ★ 3.5
Jack and the Cuckoo-Clock HeartRated ★ 3.5
The Moment You Fall in LoveRated ★ 3.0
Black Butler: Book of the AtlanticRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 4.5
Bread of HappinessRated ★ 3.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.5
Beyond the Boundary: I'll Be Here - PastRated ★ 4.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 2.5