Titles you rated
Semantic ErrorRated ★ 5.0- MegaMan NT WarriorRated ★ 3.0
- Yes! PreCure 5Rated ★ 2.0
- The Familiar of Zero: Knight of the Twin MoonsRated ★ 3.5
- Battle B-DamanRated ★ 3.0
Inazuma Eleven Season 1Rated ★ 3.5- Zettai muteki Raijin-ohRated ★ 4.5
- Magic Knight Rayearth OVARated ★ 3.5
Slayers TryRated ★ 3.0- XRated ★ 2.5
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 3.0
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 2.5
The Law of UekiRated ★ 3.5
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.0
Masha and the Bear Season 2Rated ★ 3.5- 괴담 레스토랑Rated ★ 3.0
Izetta: The Last WitchRated ★ 2.0
Bleach: Soul Society - The EntryRated ★ 3.5- Magic Kaito: Kid the Phantom ThiefRated ★ 3.0
Mr. BogusRated ★ 2.5