Movies
Ratings
400
A Star Is BornRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.0
New TrialRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0