Movies
Ratings
436
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 1.5
Jason BourneRated ★ 3.5
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
InfernoRated ★ 2.5
Frozen FeverRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0