Titles you rated
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 1.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0