Movies
Ratings
843
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
BenedettaRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.0
Life of Mariko in KabukichoRated ★ 2.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Boiling PointRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 3.0