Titles you rated
Food Wars! The Third Plate: Toutsuki Train ArcRated ★ 3.5
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 2.5
Food Wars! The Third PlateRated ★ 3.0
Food Wars! The Second PlateRated ★ 3.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.0
March Comes in Like a LionRated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 4.5
March Comes in Like a LionRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 3.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 2.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 3.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 3.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 1.5