Series
Ratings
126
MisfitsRated ★ 5.0
MistyRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Arrested DevelopmentRated ★ 5.0
Arrested DevelopmentRated ★ 5.0
Arrested DevelopmentRated ★ 4.5- Drake & JoshRated ★ 3.5
All About EveRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 0.5
Conspiracy in the CourtRated ★ 3.5
My Name Is EarlRated ★ 3.0- The New NormalRated ★ 3.0
OzRated ★ 4.5
Cold CaseRated ★ 3.0
Cold CaseRated ★ 2.5- Cold CaseRated ★ 3.0
Parks and RecreationRated ★ 4.5
Princess AuroraRated ★ 0.5- SpacedRated ★ 3.0
- SpacedRated ★ 4.0