Titles you rated
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.0
Nanny McPheeRated ★ 5.0
FarinelliRated ★ 5.0
Happy FeetRated ★ 4.0
Fermat's RoomRated ★ 3.0
AntiqueRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 1.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
MontageRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 5.0- SinglesRated ★ 3.0
CasperRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0- Vampire Cop RickyRated ★ 1.0
Blood DiamondRated ★ 5.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 5.0