Titles you rated
Dead EndRated ★ 3.5
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 4.5
Tulip FeverRated ★ 2.5
The TerminalRated ★ 4.0
This Is the EndRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
HancockRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 2.0
HannibalRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
Salò, or the 120 Days of SodomRated ★ 0.5