Titles you rated
About TimeRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 1.0
The HostRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Little ManRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 1.0
In TimeRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 1.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 5.0
Horror StoriesRated ★ 3.0