Titles you rated
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
The Great King, SejongRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Empire of GoldRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0