Series
Ratings
91
History of a SalarymanRated ★ 4.5
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 3.0
GiantRated ★ 4.5
Gintama.Rated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
AnotherRated ★ 4.5- Magic Warriors Mir & GaonRated ★ 4.0
- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.5
Akame ga Kill!Rated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Tawawa on MondayRated ★ 3.5
Orange MarmaladeRated ★ 2.0- OrangeRated ★ 4.5
- Danganronpa 3: The End of Hope's Peak High School Despair ArcRated ★ 4.0
- Danganronpa 3: The End of Hope's Peak High School Future ArcRated ★ 4.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 4.5